CGW021151 Diamond cup wheels
  1. PRODUCTS>
  2. Power tools accessories>
CGW021151
Diamond cup wheels
115(4-1/2")X22.2mm
18pcs blades
Packed by double blister
INGCO Stores
INFORMATION
Diameter:115mm
18pcs blades
Arbor:22.22mm
Packed by double blister
jxx617776@gmail.com
jxx617776@gmail.com
95A Kingstreet,Kingston
95A Kingstreet,Kingston